بیشترین سوالات شما عزیزان

بله برای ثبت سفارش می توانید  حساب کاربری نداشته باشید.  ولی اگر حساب کاربری داشته باشید می توانید از تخفیفات ویژه وخبر های جدید در گالری پاریس با خبر شوید. ایجاد حساب کاربری بر روی سایت گالری پاریس بسیار ساده می ‌باشد.

برای خرید از گالری پاریس کالای مورد نظر خود را به سبد خرید اضافه نمایید، سپس برای تکمیل سفارش، اطلاعات گیرنده سفارش و آدرس خود را وارد‌ نمایید، پس از انتخاب روش و زمان ارسال، نحوه پرداخت خود را انتخاب نمایید و سفارش خود را تکمیل کنید.

برای لغو سفارش با واحد خدمات پس از فروش گالری پاریس تماس بگیرید، همکاران ما راهنمایی‌ها و اقدامات لازم برای انجام درخواست شما را در دستور کار خود قرار می‌دهند.

بله، شما می‌توانید از طریق درگاه‌های معتبر بانکی موجود در سایت گالری پاریس و با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب، مبلغ سفارش خود را به صورت امن و راحت از طریق درگاه آنلاین پرداخت نمایید.

در حال حاضر این امکان فقط برای کاربران شهر نجف آباد امکان‌پذیر می‌باشد، شما در هنگام تحویل کالا می‌توانید مبلغ سفارش را از طریق پرداخت در دستگاه کارتخوان پیک گالری پاریس تسویه نمایید.

برای عودت وجه ابتدا باید شماره کارتی که به نام صاحب حساب کاربری میباشد و با آن پرداخت انجام شده است در اطلاعات خودتان ثبت نموده و سپس واحد خدمات پس از فروش گالری پاریس تماس بگیرید و درخواست خود را اعلام نمایید، راهنمایی‌های لازم از طرف تیم پشتیبانی به شما داده خواهد ‌شد. در صورت لغو سفارش طی 1 تا 3 روز کاری پول به حساب شما واریز خواهد شد در صورت برگرداندن کالا، 2 تا 5 روز پس از دریافت کالا توسط انبار مبلغ سفارش به حساب شما برگردانده خواهد ‌شد.

وارد سایت گالری پاریس شوید، در قسمت سفارش های من، میتوانید از آخرین وضعیت سفارش خود مطلع شوید.

پاسخ سوال خود را هنوز پیدا نکرده اید؟

شماره تماس : 03142619066