درباره گالری پاریس

فروشگاه گالری پاریس - galleyparis

تاریخچه گالری پاریس

ما بر این باوریم که هر زنی، باید به خاطر خودش و بیش از هر چیز به خاطر خودش، از سلامتی و زیبایی وجود خود مراقبت کند، خود را همان‌گونه که هست دوست بدارد و سرزنده و با نشاط باشد.

'گالری پاریس اولین و جامع ترین فروشگاه اینترنتی تخصصی آرایشی بهداشتی و عطر در شهر نجف آباد است. با بهره گیری پرسنل کارآزموده، جوان و با نشاط فعالیت خود را از سال 1385 آغاز کرده است.

گالری پاریس نمایندگی رسمی بیش از 250 برند آرایشی بهداشتی و مراقبتی را داراست. تمامی محصولات را بدون واسطه، مستقیماً از تولید کننده اصلی و یا وارد کننده رسمی برند دریافت نموده و عرضه می نماید. به این ترتیب اصالت کالا، قیمت و تاریخ انقضای درست محصول با اطمینان توسط گالری پاریس تضمین می شود و کلیه مالکیت حقوقی خانومی متعلق به شرکت تجارت خلاق هدف می باشد.
گالری پاریس با تنوعی بالغ بر 35 هزار کالای آرایشی بهداشتی امکان انتخاب بهترین محصولات از مجموعه کاملی از برترین برندهای ایرانی و بین المللی فراهم آورده است. با ارائه تصویر و توضیحات تخصصی و دقیق درباره هر کالا، ثبت نظرات کاربران و امکان بازگشت کالا، انتخاب را برای مشتری آسان نموده است.

روزانه محصولات در بسته بندی های جذاب و زیبا در زمان درخواست شده، برای مشتریان سراسر کشور ارسال می شود. ما در تمامی قدم های انتخاب درست کالا و خرید تا اطمینان از صحت کالای دریافت شده و کسب رضایت مشتری، در کنار شما هستیم. امور مشتریان گالری پاریس همواره آماده پاسخگویی و رفع مشکلات همراهان عزیز خود است. صفحه درباره گالری پاریس می تواند بهترین راه آشنایی شما با ما باشد.

فروشگاه گالری پاریس - galleyparis

گالری پاریس همراه زیبایی شما

هر روز برای بهتر شدن در تلاشیم

مشتریان گالری پاریس همواره شایسته بهترین ها هستند. از این رو فروشگاه گالری پاریس همواره در تلاش است با قرار دادن بهترین محصولات و نام آشنا ترین برند ها، در طبقه بندی های مختلف و قیمت های مناسب، راه را برای کاربران و مشتریان فروشگاه هموار کرده تا حق انتخاب نیز داشته باشند. محصولات گالری پاریس به گونه انتخاب گردیده اند، که تمامی گروه مصرف کنندگان بتوانند از برندهای معتبر و با کیفیت در هر سطح و همچنین خدمات و مزایای فروشگاه بهره مند گردند.

دستاوردهای گالری پاریس

فروشگاه گالری پاریس، با بیش از نیم قرن تجربه در حوزه لوازم آرایشی و بهداشتی، موفق به کسب تندیس "برترین فروشگاه لوازم آرایشی" با رای مردمی و نظر داوران از جشنواره های مختلف، در سال 92 شد. این امر با پایبندی به سه اصل مهم، تضمین اصل بودن کالا (با تأییدیه وزارت بهداشت)، 7 روز ضمانت بازگشت کالا و مشاوره تخصصی، تحقق یافت.