قوانین استرداد کالا در گالری پاریس

فروشگاه گالری پاریس - galleyparis

شرایط بازگشت کالا خریداری شده:

 

قوانین بازگشت کالا گالری پاریس : فروشگاه آرایشی و بهداشتی گالری پاریس همواره می کوشد رضایت کامل مصرف‌کننده رابه همراه داشته باشد. بر همین اساس خریداران می‌توانند کالای خریداری‌شده را طبق شرایط زیر تا ۷ روز به گالری پاریس مسترد نمایند.

کالای ارسال‌شده مغایر سفارش اعمال‌شده از سوی خریدار باشد.

خریداران عزیز فروشگاه گالری پاریس قبل از بازنمودن کالا در هنگام تحویل دقت داشته باشید که اطلاعات مندرج در برچسب و یا فرم سفارش روی بسته با کالای سفارش داده‌ شده مطابقت داشته باشد. در صورت مغایرت در نوع کالا، رنگ کالا، جنس کالا و ضمانت درج‌شده می‌بایست از بازنمودن کالا خودداری نموده و مراتب را طی ۲۴ ساعت به واحد پشتیبانی ”گالری پاریس” اطلاع دهید.

*لازم به ذکر است کالاهای برقی پس از تحویل به مشتری درصورتی‌که اشتباه از سوی ارسال ”گالری پاریس” نباشد در هیچ صورتی از سمت ”گالری پاریس” استرداد نخواهد شد*

کالا ازنظر فیزیکی در هنگام تحویل مشکل داشته باشد.

خریدار موظف است در هنگام تحویل کالا در حضور مأمور تحویل، کالا را بررسی نموده و در صورت هرگونه مشکل فیزیکی از قبیل شکستگی و یا بازشدن پلمپ، آن را با تائید مأمور تحویل بلافاصله به فروشگاه ”گالری پاریس” اطلاع دهد و طی زمان کمتر از ۲۴ ساعت با فروشگاه ”گالری پاریس” جهت استرداد کالا هماهنگ نماید.

 

فروشگاه گالری پاریس - galleyparis
فروشگاه گالری پاریس - galleyparis

شرایط جایگزین و استرداد وجه حاصل از بازگشت کالا

پس از استرداد کالا درصورتی‌که تائید کارشناس فنی مبنی بر مغایرت کالا و یا سلامت فیزیکی کالا به یکی از سه حالت ذیل به مشتریان پاسخ داده خواهد شد:

1- درصورتی‌که خرابی ذاتی باشد و یا معیوب باشد با کالای سالم جایگزین و برای مشتری ارسال خواهد شد یا در صورت ناموجود بودن، مبلغ کالا به مشتری عودت داده خواهد شد.

2- درصورتی‌که خرابی ناشی از استفاده نادرست مشتری باشد، مورد تائید نخواهد بود و همان کالا مجدداً برای مشتری ارسال می‌گردد در این صورت کلیه هزینه‌های جابجایی به عهده خریدار می‌باشد.

3- بازگشت محصول خریداری‌شده به ”گالری پاریس” جهت استفاده از ضمانت پس از بازه ی ۷ روز بر عهده خریدار می‌باشد. لازم به ذکر است، جهت بهره‌مندی از خدمات پس از فروش، رسید تحویل کالا الزامی است. همین‌طور، محصول می‌بایست در بسته‌بندی اصلی خود ارسال گردد. (”گالری پاریس” مسئولیتی در قبال محصولاتی که با بسته‌بندی اصلی و سالم ارسال نشده‌اند نخواهد داشت.

پرداخت هزینه بازگشت کالا:

به هر دلیلی که اثبات شود که اشتباه از سوی ”گالری پاریس” بوده است هزینه حمل کالای برگشتی به خریدار بازپرداخت خواهد شد.
برای واریز هزینه پست به‌حساب مشتری، قبض پستی با مهر مجموعه پست باید همراه کالا ارسال شود و یا می‌توانید به‌صورت پس‌کرایه کالا را به ”گالری پاریس” برگشت دهید.

مشتریان ما باید قوانین بازگشت کالا گالری پاریس را حتما به صورت کامل بررسی کنند که در فرایند کار به مشکل برنخورند