نحوه ارسال کالا

فروشگاه گالری پاریس - galleyparis

زمان بندی و نحوه ارسال کالا در گالری پاریس:

شما عزیزان می توانید نحوه ارسال کالا گالری پاریس را مطالعه بفرمایید تا در روند دریافت محصولات به مشکل نخورید

بعد از ثبت سفارش درخواست شما عزیزان توسط کارشناسان فنی گالری پاریس درخواست شما در کمتر از یک ساعت بررسی‌شده و بسته‌بندی و آماده ارسال می‌گردد.

محصولات فروشگاه گالری پاریس در شهرستان نجف آباد در بازه زمانی 1 الی 4 ساعت کاری و همچنین در سایر شهرستان‌ها خارج از استان اصفهان کلیه کالاها در بازه زمانی ۲ الی ۴ روز کاری پس از ثبت سفارش به دست خریدار محترم خواهد رسید.

خریدار موظف است هنگام دریافت کالا از مأمور پست یا پیک یا باربری کاملاً آن را بازرسی کرده. به‌محض مشاهده آثار شکستگی و آسیب‌دیدگی یا مغایرت داشتن در محصول درخواسی از قبول آن خودداری و همکاران ما را مطلع سازند.
مسئولیت شکستگی و یا معیوب بودن ظاهر و بسته کالا بعد از تحویل یا دریافت کالا توسط خریدار به عهده فروشنده نمی‌باشد. اجناس دارای آسیب فیزیکی شامل ضمانت تعویض یا برگشت وجه نمی‌گردد.

اجناس خریداری‌شده در شهر نجف‌آباد از طریق پیک و در سایر شهرستان‌ها از طریق پست به آدرس ثبت‌شده کاربر ارسال می‌شود. لازم به ذکر است کالاهای شکستنی یا حجیم که امکان ارسال آن‌ها توسط پست وجود ندارد با هماهنگی مشتری از طریق باربری یا اتوبوس ارسال می‌گردد.

خریدار موظف است حین مراجعه مأمور پست یا پیک و یا باربری به آدرس و مکان موردنظر مطابق فرم سفارش، برای دریافت کالا حضورداشته باشد. در صورت عدم حضور در محل، طی مدت‌زمان تعیین‌شده در اعلامیه سایت پست به واحد پستی محل سکونت خود مراجعه نموده و برای دریافت کالا اقدام نماید.
واضح است در صورت عدم حضور خریدار در محل اعلام‌شده و برگشت محصول، مسئولیت و هزینه ارسال مجدد به‌طور کامل به عهده خریدار خواهد بود.

لطفاً در هنگام ورود آدرس پستی، شماره تلفن و آدرس ایمیل دقت نموده تا همکاران ما بتوانند در صورت بروز مشکل در ارسال و تحویل کالا به‌راحتی با خریدار تماس حاصل نمایند.

فروشگاه گالری پاریس - galleyparis