0

سبد خريد شما خالي است !

محصولات شما برزورسانی
مبلغ کل
0 ریال
0

ليست علاقه مندي هاي شما خالي است!

0

برای مقایسه محصول ، محصولات مورد نظر را از فروشگاه انتخاب کنید.

تونیک ضد ریزش پرومین سریتا 60 میلی لیتر

موجود
888,000 ریال
تولید کننده : سریتا - Cerita
کد محصول : 65247
برگشت به مجموعه: Shop home
- کد مجوز بهداشتی : 48/10712
کارایی : تقویت‎کننده مو - محرک رشد
عصاره : آلوئه ورا - رزماری - عصاره گزنه - عصاره بابونه - مریم گلی - نعناع فلفلی
ماده شاخص : آمینو اسید - اسید اولئانولیک - آمینکسیل - آپیژنین (اپی زنین)
ویتامین ها : B۶ - پیش‎ساز ویتامین B۵
نوع مو : انواع مو
فرم محصول : محلول
توضیحات

ویژگی های تونیک ضد ریزش پرومین سریتا

  • افزایش استحکام ریشه مو و خاصيت انعطاف پذيري آن با تولید لامینین
  • فعال کننده چرخه رشد مو و درمان ریزش مو ارثی (آلوپسی آندروژنیک)
  • مهار ریزش مو با مهار آنزیم 5- آلفا-ردوکتاز (آنزيم محرک ریزش مو)
  • حاوی فرم جدید ماینوکسیدیل بدون داشتن عوارض جانبی
  • رشد مجدد مو با افزایش متابولیسم سلول فولیکول
  • افزایش خون رسانی و تغذیه بهتر فولیکول های مو
  • مهار کننده ریزش مو ارثی یا آندروژنیک
  • استحکام ریشه مو با تولید لامینین
  • تقویت و تحریک رویش مجدد
  • تقویت و ضخامت تارهای مو

معرفی تونیک ضد ریزش پرومین سریتا

تونیک پرومین دارای ترکیبات منحصر به فردی از عصاره های گیاهی، ویتامین ها و ترکیبات فعال می باشد که با مهار عوامل ریزش نقش مهمی در پیشگیری از ریزش مو دارد. علاوه بر این با تقویت فولیکول های مو، باعث رویش مجدد تارهای مو می گردد. ویژگی ها و خصوصیات این ترکیبات به شرح زیر می باشد.

مواد موثره تونیک ضد ریزش پرومین سریتا

آمینکسیل:

فرم جدید ماینوکسیدیل و جایگزینی مناسب برای آن بدون عوارض ناشی از قطع مصرف (بازگشت ریزش مو) که طی مصرف ماینوکسیدیل حاصل می شود. موجب افزایش خون رسانی به پوست سر می شود. این امر به یازی گشودن کانال های پتاسیم صورت می پذیرد. افزایش خون رسانی به پوست سر موجب افزایش انرژی و اکسیژن رسانی به سلول های فولیکولی مو می شود. نتیجه این امر افزایش تکثیر سلول های فولیکولی مو است که به موجب آن افزایش رشد موها صورت می پذیرد. موجب افزایش مدت زمان فاز رشد موها (آناژن)، کاهش مدت زمان ریزش مو (تلوژن) می شود. هر چقدر فاز آناژن موها طولانی تر باشد، سلولهای فولیکولی سوخت و ساز بیشتری داشته و پویاتر هستند. در نتیجه سرعت رشد موها بیشتر می شود.

اولئانولیک اسید: 

مهار کننده آنزیم 5 آلفا – ردوکتاز است. این آنزیم باعث تبدیل تستوسترون به دی هیدروتستوسترون می شود. دی هیدروتستوسترون مهمترین دلیل ریزش مو می باشد. مهار این آنزیم تاثیر مهمی در ممانعت از ریزش مو دارد.

آپیژنین:

ماده ای است که در بسیاری از گیاهان از جمله مرکبات یافت می شود. موثر در اتساع عروق و افزایش خون رسانی به پوست سر است. نتیجه این امر مهیا شدن اکسیژن و مواد غذایی برای سلول های فولیکولی است که به موجب آن رشد این سلول ها بیشتر شده و انرژی لازم برای تولید مجدد تارهای مو را پیدا می کنند.

رزماری: 

یک گیاه دارویی شناخته شده و حاوی ترکیباتی نظیر اسید رزمارینیک، دی ترپن ها، تریترپن ها، تانن ها می باشد. باعث افزایش خون رسانی به پوست سر و همچنین مهار سبوم و یا چربی پوست سر (چربی اضافی باعث مسدود شدن منافذ فولیکولی و ریزش مو می شود) می شود. رزماری تمیز کننده پوست سر با دارا بودن خواص ضد میکروبی می باشد.

گزنه:

 غنی از مواد موثره گیاهی نظیر تانن، لسیتین، اسید فرمیک، ویتامین های A، E،K می باشد. یونانی ها و رومی های باستان از این گیاه برای درمان بیماری ها و ناخوشی های فصل سرما، آرتریت و برای رشد سریع تر موهایشان استفاده می کردند. زیر پوست خشن این گیاه، خواص پزشکی فوق العاده ای نهفته است.

نعناع فلفلی: 

حاوی ماده موثره منتول است که با اثر بر روی گیرنده های سرما، باعث افزایش حس خنکی و شادابی پوست سر می شود.

بابونه: 

حاوی ماده موثره بیزابولول است؛ با داشتن خاصیت ضد التهابی (مهار اینترلوکین 1، مهار لوکوترین ها) مانع از ریزش مو ناشی از التهاب می شود.

آلوئه ورا:

 سرشار از مواد مغذی برای رشد و تقویت موها می باشد، با خاصیت رطوبت رسانی و افزایش انعطاف پذیری موها

ترکیبات 6- (1-پیپریدینلی)2- و4- پیریمیدین دی آمین 3- اکساید، بوتیلن گلایکول، آب، پی پی جی26-بوتت 26-و پی ای جی 40 روغن هیدروژنه کرچک ،آپیژنین ،اولئانولیک اسید ، بیوتینویل تری پپتاید1، عصاره نعناع فلفلی، عصاره رزماری، عصاره مریم گلی، پیریدوکسین (ویتامین ب6)، عصاره بابونه، عصاره گزنه، سدیم پی سی ای، سدیم لاکتات، آرژنین، آسپارتیک اسید، پی سی ای،گلایسین، آلانین، سرین، والین، پرولین، ترونین، ایزولوسین، هیستیدین، فنیل آلانین و آب، پانتنول (پیش ساز ویتامین B5)گلیسرین 5.99 % اسانس مجاز آرایشی و بهداشتی، آلوئه ورا، دی سدیم ا.د.ت.ا،آب، سدیم لوونینات، پتاسیم سوربات، اتیل الکل 96 %، رنگ کد :42090+19140 رنگ کد: 15985، آب دیونیزه

 

نظرات

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.