0

سبد خريد شما خالي است !

محصولات شما برزورسانی
مبلغ کل
0 ریال
0

ليست علاقه مندي هاي شما خالي است!

0

برای مقایسه محصول ، محصولات مورد نظر را از فروشگاه انتخاب کنید.

ژل دور چشم مغذی و ضد چروک و مرطوب کننده درماسیف

موجود
858,000 ریال
تولید کننده : درماسیف
کد محصول : 6260147740861
برگشت به مجموعه: ضد چروک
ویژگی های ژل دور چشم مغذی و ضد چروک و مرطوب کننده درماسیف:

تامين رطوبت طولانى مدت پوست اطراف چشم
بازسازى و ترميم بافت دور چشم
افزايش انعطاف پذيرى و استحكام ديواره مويرگ ها
محافظت در برابر آلودگي و استرس هاي محيطي
آرامش بخش و مرطوب کننده اطراف چشم ها
انرژی بخش و استحکام بخش اطراف چشم ها
بدون ایجاد چربی و سفیدی بر پوست اطراف چشم ها
حجم : 20 میلی لیتر
کد مجوز بهداشتی: 38/12742
توضیحات

وست ناحيه اطراف چشم ها (Eye Contour Skin) اولين و شايع ترين محلي محسوب مي گردد كه علایم و نشانه پيري پوست در آن ظاهر مي شود. پوست اطراف چشم ها با ضخامت حداكثر 0.5mm در مقايسه با پوست ساير نقاط بدن با ضخامت متوسط 2mm به مراتب نازك تر بوده و لذا پوست اين ناحيه در مقايسه با ساير نقاط بدن حساس تر و در اثر عوامل طبيعي و فيزيولوژيك نظير پلك زدن متناوب چشم ها و يا انقباض هاي ناشي از اختلالات چشمي مانند نزديك بيني، عوامل نامطلوب محيطي نظير اشعه ماوراء بنفش نور خورشيد، سردي، خشكي و آلودگي هاي آب و هوایي و همچنين استفاده طولاني مدت و متناوب از مواد آرايشي بـا پايه چربي و مقاوم در برابر آب و تعريق دچار اختلالات ساختماني شده و به مرور علایم پيري زودرس پوست بر روي آن قابل مشاهده مي گردد. به طور كلي تغييرات و عوارض ناشي از پيري پوست در ناحيه اطراف چشم ها شامل چروك ها، تيرگي و پف كردگي زير چشم ها، افتادگي پلك ها و اختلال در رنگدانه هاي موجود در پوست اين ناحيه مي باشند. نظر به عوارض ناخوشايندي كه به علت پيري پوست ناشي از افزايش سن در اطراف چشم ايجاد مي گردند و از آنجا كه حفظ سلامت و زيبایي اين ناحيه خصوصا جهت بانوان از اهميت بسزایي برخوردار مي باشد، استفاده از فرآورده هاي جوان كننده و ضدچروك مخصوص دور چشم موثر و كارآمد در موارد خفيف و يا به عنوان درمان كمكي به موازات انجام ساير روش هاي تخصصي از جايگاه ويژه اي برخوردار مي باشد

این محصول در کمک به رفع چروک های اطراف چشم، حلقه های تیره و پف زیر چشم، افتادگی پلک ها، کدورت پوست اطراف چشم و لک زیر چشم موثر است. پوست ناحیه اطراف چشم ها (Eye Contour Skin) اولین و شایع ترین محلی محسوب می گردد که علایم و نشانه پیری پوست در آن ظاهر می شود. پوست اطراف چشم ها با ضخامت حداکثر 0.5mm در مقایسه با پوست سایر نقاط بدن با ضخامت متوسط 2mm به مراتب نازک تر بوده و لذا پوست این ناحیه در مقایسه با سایر نقاط بدن حساس تر و در اثر عوامل طبیعی و فیزیولوژیک نظیر پلک زدن متناوب چشم ها و یا انقباض های ناشی از اختلالات چشمی مانند نزدیک بینی، عوامل نامطلوب محیطی نظیر اشعه ماوراء بنفش نور خورشید، سردی، خشکی و آلودگی های آب و هوایی و همچنین استفاده طولانی مدت و متناوب از مواد آرایشی بـا پایه چربی و مقاوم در برابر آب و تعریق دچار اختلالات ساختمانی شده و به مرور علایم پیری زودرس پوست بر روی آن قابل مشاهده می گردد. به طور کلی تغییرات و عوارض ناشی از پیری پوست در ناحیه اطراف چشم ها شامل چروک ها، تیرگی و پف کردگی زیر چشم ها، افتادگی پلک ها و اختلال در رنگدانه های موجود در پوست این ناحیه می باشند. نظر به عوارض ناخوشایندی که به علت پیری پوست ناشی از افزایش سن در اطراف چشم ایجاد می گردند و از آنجا که حفظ سلامت و زیبایی این ناحیه خصوصا جهت بانوان از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد، استفاده از فرآورده های جوان کننده و ضدچروک مخصوص دور چشم موثر و کارآمد در موارد خفیف و یا به عنوان درمان کمکی به موازات انجام سایر روش های تخصصی از جایگاه ویژه ای برخوردار می باشد.

روش مصرف:

روزانه دو بار، صبح و شب، به مقدار كافي از فرآورده بر روى پوست كاملا تميز و خشك ناحيه دور چشم با نوك انگشتان و با حركات ضربه اي ماليده شود تا كاملا جذب گردد. اين كرم با فرمولاسيون بسيار ملايم به راحتي جذب گرديده بدون اينكه آثار چربي و سفيدي بر سطح پوست باقي گذارد.

نظرات

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.