0

سبد خريد شما خالي است !

محصولات شما برزورسانی
مبلغ کل
0 ریال
0

ليست علاقه مندي هاي شما خالي است!

0

برای مقایسه محصول ، محصولات مورد نظر را از فروشگاه انتخاب کنید.

ماسک پاک کننده منافذ پوست بابل اوتی مناسب پوست های مختلط تا چرب ۱۰۰ میلی لیتر

موجود تخفیف دار
1,890,000 ریال
-40,000 ریال
1,850,000 ریال
تولید کننده : اوتی - ottie
کد محصول : 8809082738458
برگشت به مجموعه: ماسک صورت
ماسک پاک کننده منافذ پوست بابل اوتی در هنگام استفاده با حضور اکسیژن خود به خود شروع به ایجاد کف می کند و باعث پاکسازی عمقی منافذ از آلودگی ها و تعدیل چربی پوست می شود. همچنین علاوه بر رطوبت رسانی، باعث روشن شدن پوست می شود. این محصول برای پوست های چرب، مختلط و مستعد جوش بسیار مناسب است.

کد مجوز بهداشتی: 7301450535795495
بارکد وارداتی: 8809082738458
زمان مصرف: ۱ الی ٢ بار در هفته
مخصوص: صورت
مناسب برای: آقایان/خانم ها
نوع پوست: چرب، معمولی، آکنه
ویتامین: ویتامین E
توضیحات

کاربردها

ویژگی های ماسک پاک کننده منافذ پوست بابل اوتی

مهیا کننده پوست جهت پذیرش درمان های دیگر

حاوی روغن آفتابگردان، گل گاو زبان و گیاه خرفه

حذف آلودگی ها و سلول های مرده پوست

روشن کننده پوست

پاک کننده عمقی

نرم کننده پوست

آشنایی با ماسک پاک کننده منافذ پوست بابل اوتی

ماسک حبابی در هنگام استفاده با حضور اکسیژن خود به خود شروع به ایجاد کف می کند و باعث پاکسازی عمیق منافذ از آلودگی ها و تعدیل چربی پوست می شود. همچنین علاوه بر رطوبت رسانی (به کمک آلانتوین) باعث روشن شدن و استحکام بیشتر پوست می شود. این محصول برای پوست های چرب، مختلط و مستعد جوش بسیار مناسب می باشد. با توجه به عوامل محیطی مختلف مانند آلودگی هوا و تغییرات هورمونی، پوست صورت تمام افراد، خیلی زود آلودگی ها و باکتری ها را به خود جذب می کند و وارد منافذ پوست میشود. این عوامل باعث کدر شدن پوست، بوجود آمدن جوش های سر سیاه و سر سفید می گردد. بنابراین همه افراد نیاز به پاکسازی پوست دارند. مخصوصا افرادی که پوستی چرب دارند، بیشتر در معرض جذب این آلودگی ها و ایجاد جوش هستند. این آلودگی ها به دلیل عمق نفوذشان، با شوینده های بهداشتی قابل پاکسازی نیستند. برای پاکسازی پوست از آلودگی هایی که به عمق منافذ پوست نفوذ کرده اند، میتوان از ماسک حبابی اوتی استفاده کرد. ماسک حبابی (بابل ماسک اوتی) به دلیل داشتن گیاه Cardiospermum Halicacabum Flower خاصیت منحصر بفرد آنتی بیوتیک و آنتی باکتریالی دارد. خاصیت این گیاه به این صورت است که علاوه بر از بین بردن باکتری های مضر داخل منافذ، اجازه نمیدهد باکتری و آلودگی ها وارد پوست شوند و در واقع نقش محافظتی برای پوست صورت را دارد. این ماسک به محض ورود آلودگی و باکتری بر سطح پوست، آن ها را از بین میبرد و بصورت خودکار باعث پاکسازی پوست میگردد. ماسک حبابی به دلیل داشتن روغن دانه آفتابگردان، حاوی ویتامین E بوده و باعث نرمی و لطافت پوست میگردد. همچنین وجود ماده موثر آلانتوئین در ماسک حبابی اوتی، باعث افزایش جریان لنفاوی و آبرسانی عمیق می شود. گیاه خرفه موجود در بابل ماسک (ماسک حبابی)، خاصیت ضد عفونی کنندگی و قابض دارد. در نتیجه از باز شدن منافذ پوست صورت جلوگیری و به جمع شدن منافذ باز پوست کمک میکند. ماسک حبابی به دلیل داشتن گیاه گل گاوزبان خاصیت آنتی اکسیدانی نیز دارد و پوست را از مضرات رادیکال های آزاد حفظ میکند. این ماسک شگفت انگیز اگر بصورت مداوم و طبق دستور استفاده شود، به دلیل خواص گیاهان درمانی که در آن به کار رفته مرهم بسیار خوبی برای التهاب جوشهای صورت است و به مرور زمان ضمن تعدیل چربی پوست صورت، میزان و تعداد جوش ها را کم می کند و پوست شما را شفاف و روشن می سازد.

ضررهای عوامل محیطی بر روی پوست

به خاطر عوامل محیطی مثل آلودگی هوا و تغییرات هورمونی پوست صورت افراد، خیلی زود آلودگی ها و باکتری ها را به خود جذب می کند. این عوامل باعث کدر شدن پوست، به وجود آمدن جوش های سر سیاه و سر سفید می شود. همه افراد نیاز به پاکسازی پوست دارند. به خصوص افرادی که پوستی چرب دارند، بیشتر در معرض این آلودگی ها و جوش هستند. این آلودگی ها به دلیل عمق نفوذشان، با شوینده های بهداشتی قابل پاکسازی نیستند. برای پاکسازی پوست از آلودگی هایی که به عمق پوست نفوذ می کنند، می توان از ماسک بابل اوتی استفاده کرد.

مواد موثر ماسک پاک کننده منافذ پوست بابل اوتی

ماسک پاک کننده منافذ پوست بابل اوتی حاوی گیاه Cardiospermum Halicacabum Flower است که خاصیت آنتی بیوتیک و آنتی باکتریال دارد. خواص این گیاه این است که علاوه بر از بین بردن باکتری های داخل منافذ، اجازه نمی دهد باکتری و آلودگی ها وارد پوست شود. در واقع نقش محافظتی برای پوست صورت را دارد. این ماسک به محض ورود آلودگی و باکتری بر سطح پوست، آن ها را از بین می برد. به صورت خودکار باعث پاکسازی پوست می گردد.

ماسک حبابی اوتی به دلیل داشتن روغن دانه آفتابگردان، حاوی ویتامین E است. باعث نرمی و لطافت پوست می شود. با وجود ماده موثر آلانتوئین در ماسک بابل اوتی، باعث افزایش جریان لنفاوی و آبرسانی عمیق پوست می شود.

گیاه خرفه موجود در بابل ماسک اوتی، خاصیت ضد عفونی کنندگی و قابض دارد. در نتیجه از باز شدن منافذ پوست صورت جلوگیری می کند. به جمع شدن منافذ باز پوست کمک می کند.

 این محصول به دلیل داشتن گیاه گل گاو زبان خاصیت آنتی اکسیدانی دارد. پوست را از ضررهای رادیکال های آزاد حفظ می کند.

ترکیبات

آب، کوکامیدو پروپیل بتائین، سدیم لورات سولفات، آکریلات کوپلیمر، TEAکوکیل گلوتامیت، گلیسرین، دی سدیم کوکام فدیا استات، اتیل پرفلووروایزوبوتیل اتر، سدیم لورات سولفات، ستئارات میدوپروپیل دی متیل لامین، کوکامید DEA، اتیل هگزیل ایزونوانات، ایزونونیل ایزونونات، پلی هیدروکسی استئاریک اسید، سدیم کوکامیدو پروپیل PG دی مونیوم کلرید فسفات، بتائین، سدیم هیالورونیت، آلژین، ستیل الکل، PEG-7 گلیسریل کوکات، الانتوئین، عطر، متیل پارابن، کلرپنزین، پروپیل پارابن، بوتیلن گلیکول، دی سدیم EDTA، اکتیل دودکانول

چطوری مصرف کنیم

هفته ای 1 یا 2 بار روی پوست تمیز لایه نازکی از ماسک را گذاشته و پس از کف کردن بدون ماساژ با آب ولرم بشویید.

لطفا دقت کنید

در جای خشک و خنک و دور از دسترس اطفال و نور مستقیم خورشید نگهداری شود.

پیشنهادات

استفاده از کرم های مرطوب کننده در کنار این محصول توصیه می گردد.

 • Add to Phrasebook
   
  • No word lists for Persian -> Persian...
    
  • Create a new word list...
 • Copy
 • Add to Phrasebook
   
  • No word lists for Persian -> Persian...
    
  • Create a new word list...
 • Copy

نظرات

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.