ماسک لایه ای سفید کننده آکواریچ اوتی

ماسک لایه ای سفید کننده آکواریچ اوتی : آبرسان ، پاک کننده سلول های مرده پوست ، روشن کننده و صاف کننده پوست .

استفاده از ماسک ها برای صورت جهت مرطوب کردن ، شفاف کردن ، لایه برداری … از قدیم مرسوم بوده است . در حال حاضر هم بسیاری از افراد به ماسک های خانگی اعتقاد دارند و از ترکیب ماست ، عسل و میوه ها و برخی سبزیجات برای پوست صورت خود ماسک مهیا میکنند . اما این ماسک های خانگی به اندازه ماسک های تجاری موثر نیستند . زیرا در ماسک های تجاری فرمول ها و دوزهای خاصی برای ترکیب مواد موثره بکار برده میشود .

ماسک لایه ای سفید کننده آکواریچ اوتی از جمله ماسک های تجاری با خواص معدنی و گیاهی است . این محصول مناسب پوست نرمال تا چرب و مختلط است و خستگی و کدری را از پوست صورت شما دور میکند .

این ماسک را میتوان با دو عملکرد در نظر گرفت: هم لایه بردار و هم ماسک. چرا که بعد از استفاده از این محصول ، لایه ای نازک از این ماسک بر روی پوست باقی میماند که پس از خشک شدن آن ، همزمان با برداشتن ماسک ، لایه مرده پوست برداشته شده و مواد موجود در ماسک ، باعث روشنی ، آبرسانی ، تازگی و شادابی پوست میگردد. این ماسک حاوی آبهای یخی و عصاره کیوی است و به کاهش و تعدیل سبوم (چربی) در عمق منافذ کمک کرده و علاوه بر شادابی و رفع خستگی از پوست، با جذب سریع ، مواد مغذی را به درون پوست هدایت کرده و روشنی و شادابی را تامین میکند. این ماسک برای افرادی که پوست کدر و منافذ آلوده دارند توصیه میشود.

ماسک آکواریچ اوتی حاوی ویتامین  C  بوده و کمک به بازسازی پوست و تعدیل چربی میکند . همچنین به دلیل داشتن آربوتین ، پوست چرب کدر را روشن و شفاف کرده و باعث طراوت پوست می شود و کمک به پاکسازی منافذ آلوده پوست صورت میکند .
املاح معدنی موجود در ماسک آکواریچ اوتی ، التهابات پوست را برطرف کرده و آبرسانی قوی به لایه های عمیق پوست میکند . در صورت استفاده صحیح از این محصول ، بعد از مدت زمان کوتاهی پوستی صاف ، شفاف ، بدون جوشهای سرسیاه و سرسفید خواهید داشت .

 

روش مصرف ماسک پیل آف سفید کننده آکواریچ اوتی:

یک لایه نازک از ماسک را روی پوست تمیز بگذارید و روی کل پوست صورت بجز دور چشم ودور لب پخش کنید . ماسک حالت سیلیکونی پیدا میکند . بعد از ۲۰ دقیقه به آرامی از پایین صورت به سمت بالا ماسک را بردارید . هفته ای دوبار از ماسک آکواریچ اوتی استفاده کنید .